Choď na obsah Choď na menu
 


Referendu o rodine

18. 1. 2015

Referendum o rodine aktuálna téma, ktorej sa na slovensku venuje viac médii. Podľa môjho názoru každý by mal ísť na referendum. Totižto toto je jedno z práv ktoré máme. Nikto by nemal byt ovplivnený niekym iným no tu je môj názor na tieto otázky. 

1. Súhlasíte s tým, aby sa manželstvom nemohlo nazývať žiadne iné spolužitie osôb okrem zväzku medzi jedným mužom a jednou ženou ?

Tak toto je prvá otázka týkajúca sa referenda a ja s ňou maximálne nesúhlasím. Prečo by sme mali brániť ľudom inak orientovaným sa zobrať, keď oni sami nemôžu za to do koho sa "zamilujú." 

2. Súhlasíte s tým, aby párom, alebo skupinám rovnakého pohlavia nebolo umožnené osvojenie ( adopcia ) detí a ich nasledovná výchova ? 

Tak tu máme druhú otázku a ja sa s ňou plne stotožňujem. Prečo by sa úplne normálny ľuďom mala odoprieť takáto možnosť ? 

3. Súhlasíte s tým, aby školy nemohli vyžadovať účasť detí na vyučovaní v oblasti sexuálneho správania,či eutanázie, ak ich rodičia alebo deti samy nesúhlasia s obsahom vyučovania ?  

S vyučovaním ohľadom sexuálneho správania súhlasím. Informácie o pohlavných chorobách atď. sa zídu každému. Ohľadom druhej časti niesom proti.pycg.homosexuali_homosexualne_manzelstvo.jpg

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.